Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
https://avxforum.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=199327
---
Felhívjuk minden kedves hirdető fórumtársunk figyelmét, hogy a fórumszabályzat adásvételi alfórumáról szóló fejezete kiegészült az 5.8.15-ös ponttal, amelynek értelmében a meghirdetett áruk előélete visszakövethetőségének érdekében szabályosan feladott eladási hirdetéseket ill. hirdetési topikokat 2024.04.20-ától kezdve nem törlünk, az ezirányú kéréseket a moderátorok nem teljesítik.
Továbbá a 4. fejezet kiegészült a támogató tag fogalmával, valamint az új, 4.9-4.11-es pontok által szabályozott fizetett szolgáltatás fogalom definíciójával.
A szabályzat verziószáma egyúttal 3.1-re változott. A fórumszabályzat változásáról mindenkit külön-külön is értesítettünk.

Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Elsősorban a nem hifivel kapcsolatos kérdések / dolgok helye
Avatar
Bodnapet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 20:50
Értékelés: 102
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: Bodnapet »

Sziasztok! Esetleg valaki megtudná erősíteni azt, hogy egy meglévő Qobuz regisztrációnál a fizetési beállítást jelenleg át lehet állítani magyar vonatkozásúra?
Szeretném én is kipróbálni, és mivel a fiam Angliában él, viszonylag könnyen megoldható a regisztráció. Igaz ezt az osztrák sielésnél én is könnyen megoldottam, de sajnos semmilyen magyar vonatkozású, beleértve Revolut vagy Paypal módszerrel sem tudtam a fizetést érvényesíteni.
Szóval nem szeretném utalgatni a pénzt, jobb lenne, ha saját számláról tudnám fizetni.

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 60

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: konok »

shany írta:
2024.02.23., pén. 20:34
konok írta:
2024.02.23., pén. 19:52
shany írta:
2024.02.23., pén. 17:52
Többször említve volt: veszel egy regisztrációt az ebayen 2,058.51 HUF-ért. Magyar paypal-t ( magyar bankszámla van mögötte ) tudsz hozzá társítani, de van aki magyar bankkártyát használ....
Ez a saját tapasztalatod? Én 2 német regisztrációval próbáltam az elmúlt napokban magyar Paypal számlával, nem fogadja el, ez a hibaüzenet:
44e33671-dc9f-485e-8fbd-1ba0822cc7a5.jpg
Az ajánlott regisztráció amerikai....decemberben működött ezen a módon.
Nem tudom milyen szabályrendszert használnak a magunkfajta "felhasználók" esetén. Azt el tudom képzelni, hogy pl. a már működő regisztrácót/fizetést nem szüntetik meg.
De nyilván ezeken a szabályokon bármikor lehet változtatni, akár ebben a pillantaban is Ha valaki megkockáztatja azt a 2059 HUF invesztíciót, ki fog derülni az adott pillanatban érvényes vonatkozó szabály. Ha ide is beírja, akkor szélesebb körben ismert lesz...
Köszi! Tènyleg jó megoldásnak tûnik.

Avatar
shany
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 11:38
Értékelés: 319

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: shany »

konok írta:
2024.02.23., pén. 19:52
shany írta:
2024.02.23., pén. 17:52
merida írta:
2024.02.03., szomb. 20:34
Előfizetnék, ha valaki tud segíteni a regisztrációban, stb, szóval a problémás résben!
Többször említve volt: veszel egy regisztrációt az ebayen 2,058.51 HUF-ért. Magyar paypal-t ( magyar bankszámla van mögötte ) tudsz hozzá társítani, de van aki magyar bankkártyát használ....
Ez a saját tapasztalatod? Én 2 német regisztrációval próbáltam az elmúlt napokban magyar Paypal számlával, nem fogadja el, ez a hibaüzenet:
44e33671-dc9f-485e-8fbd-1ba0822cc7a5.jpg
Az ajánlott regisztráció amerikai....decemberben működött ezen a módon.
Nem tudom milyen szabályrendszert használnak a magunkfajta "felhasználók" esetén. Azt el tudom képzelni, hogy pl. a már működő regisztrácót/fizetést nem szüntetik meg.
De nyilván ezeken a szabályokon bármikor lehet változtatni, akár ebben a pillantaban is Ha valaki megkockáztatja azt a 2059 HUF invesztíciót, ki fog derülni az adott pillanatban érvényes vonatkozó szabály. Ha ide is beírja, akkor szélesebb körben ismert lesz...

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 60

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: konok »

adamthebrave írta:
2024.02.23., pén. 17:25
konok írta:
2024.02.23., pén. 13:40
tottyi írta:
2024.02.23., pén. 13:31
Akkor ezt csak kulfoldon lehet beallitani? En Tor browseren keresztul csinaltam, mindha Brusszelben lettem volna de a paypalos itteni bankartyamat mar nem engedte regisztralni csak az accountot.
Sztem. meg lehet csinálni, de egy sor csalást kell elkövetni, ami nem biztos, hogy megéri, mert az online pénzügyi szolgáltatók, mint a Paypal, Revolut azonnali felfüggesztéssel díjazzák a nem egyértelmű ügyleteket és utána lehet a suportot hívogatni és magyarázkodni.

Ennek lenne esélye: VPN valahova, MyIP-n megnézni a geolokációt, arra regisztrálni a Qobuz-t, a Revolut adatokat, pedig átírni szintén erre a címre és beállítani hozzá a Tax residences-t is. Paypalt megpróbálnám kihagyni.
...vagy megkérni egy kegyelt országban lévő ismerőst, aki regisztrál, megdja az adatait a bankkártyával együtt.

Ő fizeti, te neki vagy a kész regisztráció után átírod a fizetési adatokat a sajátodra...
Simán lehet regisztrálni VPN-el, a fizetési mód megadásánál szűrnek ki, nem fogad el magyar vonatkozású számlát, kártyát, Paypal-t. Neked sikerült?

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 60

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: konok »

shany írta:
2024.02.23., pén. 17:52
merida írta:
2024.02.03., szomb. 20:34
Előfizetnék, ha valaki tud segíteni a regisztrációban, stb, szóval a problémás résben!
Többször említve volt: veszel egy regisztrációt az ebayen 2,058.51 HUF-ért. Magyar paypal-t ( magyar bankszámla van mögötte ) tudsz hozzá társítani, de van aki magyar bankkártyát használ....
Ez a saját tapasztalatod? Én 2 német regisztrációval próbáltam az elmúlt napokban magyar Paypal számlával, nem fogadja el, ez a hibaüzenet:
44e33671-dc9f-485e-8fbd-1ba0822cc7a5.jpg
44e33671-dc9f-485e-8fbd-1ba0822cc7a5.jpg (2.84 KiB) Megtekintve 486 alkalommal

Avatar
shany
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 11:38
Értékelés: 319

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: shany »

merida írta:
2024.02.03., szomb. 20:34
Előfizetnék, ha valaki tud segíteni a regisztrációban, stb, szóval a problémás résben!
Többször említve volt: veszel egy regisztrációt az ebayen 2,058.51 HUF-ért. Magyar paypal-t ( magyar bankszámla van mögötte ) tudsz hozzá társítani, de van aki magyar bankkártyát használ....

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 490

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

konok írta:
2024.02.23., pén. 13:40
tottyi írta:
2024.02.23., pén. 13:31
Akkor ezt csak kulfoldon lehet beallitani? En Tor browseren keresztul csinaltam, mindha Brusszelben lettem volna de a paypalos itteni bankartyamat mar nem engedte regisztralni csak az accountot.
Sztem. meg lehet csinálni, de egy sor csalást kell elkövetni, ami nem biztos, hogy megéri, mert az online pénzügyi szolgáltatók, mint a Paypal, Revolut azonnali felfüggesztéssel díjazzák a nem egyértelmű ügyleteket és utána lehet a suportot hívogatni és magyarázkodni.

Ennek lenne esélye: VPN valahova, MyIP-n megnézni a geolokációt, arra regisztrálni a Qobuz-t, a Revolut adatokat, pedig átírni szintén erre a címre és beállítani hozzá a Tax residences-t is. Paypalt megpróbálnám kihagyni.
...vagy megkérni egy kegyelt országban lévő ismerőst, aki regisztrál, megdja az adatait a bankkártyával együtt.

Ő fizeti, te neki vagy a kész regisztráció után átírod a fizetési adatokat a sajátodra...
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 60

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: konok »

tottyi írta:
2024.02.23., pén. 13:31
Akkor ezt csak kulfoldon lehet beallitani? En Tor browseren keresztul csinaltam, mindha Brusszelben lettem volna de a paypalos itteni bankartyamat mar nem engedte regisztralni csak az accountot.
Sztem. meg lehet csinálni, de egy sor csalást kell elkövetni, ami nem biztos, hogy megéri, mert az online pénzügyi szolgáltatók, mint a Paypal, Revolut azonnali felfüggesztéssel díjazzák a nem egyértelmű ügyleteket és utána lehet a suportot hívogatni és magyarázkodni.

Ennek lenne esélye: VPN valahova, MyIP-n megnézni a geolokációt, arra regisztrálni a Qobuz-t, a Revolut adatokat, pedig átírni szintén erre a címre és beállítani hozzá a Tax residences-t is. Paypalt megpróbálnám kihagyni.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3307
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 719
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: tottyi »

konok írta:
2024.02.23., pén. 10:58
Tegnap regisztráltam a Qobuz-ra sikeresen.
Német Qobuz regisztráció, német Paypal, magyar adatokkal rendelkező Revolut kártya, aminek tegnap minden adata át lett írva németre (a Tax residences is átállítva), úgy tűnik minden névnek, lakcímnek egyeznie kell, a regisztráló IP cím geolokációjának egyezni kell a lakcímmel a várost tekintve.
Most működik Roon alatt a Tidal és a Qobuz is. Hangban, ha akarom jobb, de holnaptól a Tidal maradna sem történne kb semmi, annyira nem drámai a különbség számomra.
Akkor ezt csak kulfoldon lehet beallitani? En Tor browseren keresztul csinaltam, mindha Brusszelben lettem volna de a paypalos itteni bankartyamat mar nem engedte regisztralni csak az accountot.
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 60

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: konok »

Tegnap regisztráltam a Qobuz-ra sikeresen.
Német Qobuz regisztráció, német Paypal, magyar adatokkal rendelkező Revolut kártya, aminek tegnap minden adata át lett írva németre (a Tax residences is átállítva), úgy tűnik minden névnek, lakcímnek egyeznie kell, a regisztráló IP cím geolokációjának egyezni kell a lakcímmel a várost tekintve.
Most működik Roon alatt a Tidal és a Qobuz is. Hangban, ha akarom jobb, de holnaptól a Tidal maradna sem történne kb semmi, annyira nem drámai a különbség számomra.

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1354
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 135

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: merida »

Előfizetnék, ha valaki tud segíteni a regisztrációban, stb, szóval a problémás résben!

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6187
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5247
Tartózkodási hely: Szár

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Szóval, lássuk az eddig összeszerzett-tapasztalt információimat:

A. Qobuz-használat főfelhasználóként (előfizetőként)
A kritikus pont a főfelhasználó és a fizetési mód regisztrációja.
Ha mindkettő sikeresen megtörtént, akkor már annyiszor mondod le és aktiválod újra az előfizetést, ahányszor akarod, mert használhatod a már regisztrált accountodat és használhatod a már regisztrált fizetési módot.
Az megugrandó akadályt pedig az jelenti, hogy a Qobuz Magyarországon hivatalosan nincs jelen, és egyetlen általam ismert szolgáltaó, aki tényleg mindent megtesz annak érdekében, hogy az általa "nem támogatott" országokból (hazánk ezek között van) NE lehessen ügyfele.
  1. a főfelhasználó regisztrációja CSAK külföldről (a Qobuz által támogatott országok valamelyikéből, de érdekességképpen pl. Kanada sem támogatott....), vagy itthonról nem publikus VPN-ről megy (lehet próbálkozni publikus VPN-nel, de másodkézbeli információim szerint ezt a kiskaput is bezárták, tehát a siker nem garantált). Nem publikus VPN pl. egy munkahelyi VPN mondjuk egy német vagy francia multinál - csak tudni kell, hol "megy ki" a VPN a netre .- de ezt gyerekjáték megállapítani.
    Én a Qobuz regisztrációt egy külföldi, Németországi utamon hajtottam végre. Ez a pont még az egyszerűbbik tehát.
  2. sokkal problémásabb a fizetési mód regisztrációja. Lássuk a lehetőségeket:
    • ha van külföldi bankkártyád, akkor az abból az országból legyen, amelyikben regisztráltál, vagy ahol "kimegy a VPN". Ezt ellenőrzik, és elutasítja, ha ezt akarod regisztrálni fizetési módként, és az ország-feltétel nem teljesül. Revolut-tal és táársaival nem ismerem a helyzetet, szóval ha valakinek sikerült Revolut kártyával fizetni a Qobuznak, akkor írja itt le, ez egy nagyon hasznos információ lenne. Alternatíva, ha van rokonod vagy (nagyon) jó ismerősöd, akinek van külföldi (támogatott országbeli) bankkártyája, és hajlandó fizetni helyetted, te meg valahogy eljuttatod hozzá a pénzt.
    • ha nincs megfelelő bankkártya, akkor marad a PayPal. Amikor én regisztráltam, a PayPal mögötti bankkártyát/bbanskzámlát nem ellenőrizték, ezért én PayPal-on keresztül a mai napig vidáman fizetem a Qobuzt magyar bankkártyával - de szintén másodkézbeli információ alapján ezt a kiskaput is bezárták, szóval PayPal-lal sem garantált a siker. Lehet próbálkozni Paypal mögötti Revolut-tal, erről megint nincs információm. De elég valószínű, hogy nem a Paypal-account mögötti bankkártyát, hanem a Paypal-regisztrációban megadott országot ellenőrzik, illetve esetleg a mögötte lévő bankszámlaszámot. Hogy hogyan, ez kérdéses. Paypallal mindenképp érdemes próbálkozni, hátha siker koronázza a kísérletet
Ha a fenti két akadály le van küzdve, akkor a főflehasználó regisztrációjakor nem kötelező címet megadni (khm... foglamazzak úgy, hogy amikor én regisztráltam főfelhasználóként, akkor nem volt kötelező, mostnra a helyzet változhatott), HA Solo előfizetést választottál. Duo vagy Family esetében kötelező a postacím. Én mindenképpen azt javaslom, hogy először egy Solo előfizetéssel kezdd, a címet ne add meg (kivéve, ha kötelezővé tették mostanában), majd ha Duo-ra vagy Family-re szeretnél váltani, akkor utólag fogja bekérni a címet. De ekkorra már van fizetési módod, amin már nem ellenőrzi a cím egyezőségét (én kevesebb mint egy éve upgrade-eltem Duóra, cimet kellett megadnom, és azt biztosan nem vezette össze a Paypal-ban regisztrált címeimmel... érted)

Ha (vagy amikor) kötelező megadnod címet, akkor vigyázz arra, hogy az AZ adott országbeli legyen, és ÉRVÉNYES, valódi cím legyen. Ezt ellenőrzik (valószínűleg valami publikus postacím-geolokációs API-n keresztül, pl a Google Maps-nek van ilyen szolgáltatása), de tapasztalatom alapján azt nem, hogy valóban ott tartózkodsz-e. Én azt a címet adtam meg, ahol akkor tartózkodtam kinn, amikor regisztráltam a főfelhasználó-accountomat /lehet ez egy hotelcím is :D - tehát nem hazudtam/, de ezt a címet évekkel a regisztráció után adtam meg, amikor a Duo-ra váltás történt.

Ha sikeres a regisztráció és elfogadja a fizetési mód regisztrációját, akkor az előfizetés megtörténik, és amint írtam már, akármikor lemondod, az accountodat ne szümtesd meg, és akkor újra elő tudsz majd fizetni, minden fenti macera nélkül. Tehát nem kötelezed el magad nagyon.

Ha Duo vagy Family előfizetést akarsz, akkor a második, vagy Family esetén a többi (max. 6) usernek te kell küldj meghívót a Qobuz felületéről, az account management részben. Aki megkapja, annak írd meg a Qobuznak megadott címedet is, mert lehet, hogy tőle is bekéri a Qobuz, és ha nem egyezik, nem engedi userré válni.....

B. Qobuz-használat mellékfelhasználóként (tehát Duo esetében a másoik felhasználóként, Family esetében a főfelhasználó családtagjaként)
Egyik járható lehetőség, hogy valakit, aki már főfelhasználó (akár külföldön, akár itthon) megkérsz, hogy váltson Duo-ra vagy Family-re, és vegyen be téged is, és arányosan osztoztok a költségeken. Ha az illető Solo-t használt eddig, és még nem adott meg címet, akkor magánál a Duo-ra vagy Family-re upgrade-elésnél nem kell címet adjon, de addig nem tud "családtagot" vagy társat meghívni, amíg be nem írja a címét. Ami viszont a megfelelő országbeli kell legyen (az ország emlékeim szerint előre ki van töltve, csak a cím többi részét lehet megadni), és itt is vigyázni kell, hogy a cím valódi és lekereshető legyen. Ha ez megvan, tud küldeni a te e-mail címedre egy meghívót, amiben kasz egy linket, amin regisztrálhatsz mellék-felhasználóként / családtagként saját accountot (usernevet, jelszót).
A visszajelzések alapján ez a regisztráció is nehezített külföldről, tehát vagy az adott országban tartózkodsz éppen, amikor megteszed, vagy nempublikus VPN-t használsz (itt is él, hogy lehet próbálkozni publikus VPN szolgáltatással, de a siker nem garantált). Ha címet kér, mindenképp ugyanazt kell megadni, amit a főfelhasználó is megadott. De bankkártya-mizériára már nem lesz szükséged. További komplikációk lehetségesek (kétfaktoros autentikáció? ilyenek), de ezeket nem ismerem, talán másoknak is van információjuk. A fórumon vannak, akik így használják a Qobuzt (neveket sem itt, sem privátban nem fogok kiadni, tehát vagy látják ezt, és önkéntesen egészítik ki a saját információjukkal, vagy... sorry).

Ha már megvan a Qobuz-előfizetés és működő felhasználói account (usernév/password), akkor a zenehallgatás már simán menni fog itthonról is, nem kell VPN hozzá. Az iOS-eszközökre sajnos itthoni AlleID-val nem lehet letölteni a Qobuz-alkalmazást, de pl. Roon ARC-on keresztül működik iPhone-on is (ehhez kell persze otthonra egy állandóan rendelkezésre álló, neten lógó Roon Server és megfelelő router-beállítások, de megoldható). Androidos eszközökről nem tudok nyilatkozni.
PC-n vagy Mac-en pedig ott a Roon és az Audirvana vagy akár a webes lejátszás.

Na, remélem segíthettem.

Amint látod, a Qobuz-használat nem triviális ráadásul nem is olcsó. A minőség és az elérhető zene mennyisége viszont kárpótol mindezért. Ráadásul a Qobuz-on teljesen általános, hogy a fenn lévő albumokhoz be van digitalizálva jó minőségben a CD-booklet is (ami az AliaVox kiadványok esetében akár többszáz oldalas is lehet), teljesen terjedelemben.
Hogy megéri-e mindez a macerát és a pénzt? Ezt egyénileg kell eldönteni. Én a mai napig úgy érzem, hogy igen, bár ha a Tidal-on általánossá válik a natív-HighRes FLAC, és végre a helyére (a szemeteskukába) teszik az MQA-t, akkor újragondolom a történetet :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electronics DoubleGem

Avatar
Fazioli
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.05.25., csüt. 08:50
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: Fazioli »

Előre is köszi a tanácsokat!
Exposure 3010sd előerősítő
Exposure 3010sd2 végerősítő
Isotek Sirius
Wharfedele Evo 4.4
Auralic Altair G1
Nordost Blue Heaven Ls,Power Chord
Cardas jumperszett
T+A PA 1500R Volllverstarker
Audio Analogue Maestro Settanta
T+A Quad Speaker Carbone

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3307
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 719
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Aszpirin írta:
2023.10.28., szomb. 07:43
Fazioli írta:
2023.10.22., vas. 07:51
Tisztelt Fórum lakók!

Részemre szeretnék Qobuz előfizetést(Roonnal)Ha valaki jártas ebben, és megtudja mondani hogyan érdemes felépíteni egy ilyet, kérem írjon hogy kivitelezhetò. Köszönöm előre is.
Áttettem a "Gyors kérdések helye" fórumba, mert ez nem adásvétel...
(ha lesz egy kis időm, megpróbállak tanáccsal is ellátni a kérdésben, mert jómagam is Qobuzt használok, Roon-nal)
Ez engem is erdekelne, mert irtam nekik de nem talaltunk megoldast. :)
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6187
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5247
Tartózkodási hely: Szár

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Fazioli írta:
2023.10.22., vas. 07:51
Tisztelt Fórum lakók!

Részemre szeretnék Qobuz előfizetést(Roonnal)Ha valaki jártas ebben, és megtudja mondani hogyan érdemes felépíteni egy ilyet, kérem írjon hogy kivitelezhetò. Köszönöm előre is.
Áttettem a "Gyors kérdések helye" fórumba, mert ez nem adásvétel...
(ha lesz egy kis időm, megpróbállak tanáccsal is ellátni a kérdésben, mert jómagam is Qobuzt használok, Roon-nal)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electronics DoubleGem

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2330
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 637

Re: Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: ANDS »

Most nézelődöm én is ebben a témakörben.

Úgy látom, USA- ban a legolcsóbb, 129 USD/ év az egyéni, kb. 10 USD/ hó.
A családi meg 30 dollár.

Németországban 15 Euro/ hó az egyéni, Angliában 10 £ körül van ugyanez.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
Fazioli
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.05.25., csüt. 08:50
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Pomáz

Qobuz előfizetést szeretnék Roonnal

Hozzászólás Szerző: Fazioli »

Tisztelt Fórum lakók!

Részemre szeretnék Qobuz előfizetést(Roonnal)Ha valaki jártas ebben, és megtudja mondani hogyan érdemes felépíteni egy ilyet, kérem írjon hogy kivitelezhetò. Köszönöm előre is.
Exposure 3010sd előerősítő
Exposure 3010sd2 végerősítő
Isotek Sirius
Wharfedele Evo 4.4
Auralic Altair G1
Nordost Blue Heaven Ls,Power Chord
Cardas jumperszett
T+A PA 1500R Volllverstarker
Audio Analogue Maestro Settanta
T+A Quad Speaker Carbone

Válasz küldése

Vissza: “Gyors kérdések helye, minden, amit máshol nem tudsz megkérdezni”